Ore smart elektronike Mi Watch Lite Xiaomi

6,900 L

Ka stok

KODI: h-22345602 Kategori: ,

ORE SMART ELEKTRONIKE MI WATCH LITE

Ore smart elektronike Mi watch lite me personalizim te faqes kryesore te saj per t’ju pershtatur stilit tuaj.

Me pozicionimin GPS+GLONASS dhe sensore te shumte inteligjente, ora mund te gjurmoje me saktesi trajektoren, shpejtesine, distancen dhe kalorite e djegura.

Kontrolloni muziken me ane te ores Mi Watch Lite ndersa mbani telefonin ne xhepin tuaj. Shikoni gjithashtu menjehere thirrjet, tekstet dhe njoftimet e aplikacioneve.

Permiresimi i algoritmeve te AI me fuqi te ulet zgjat jetegjatesine e baterise se ores. Karikoni menjehere me kabllon magnetike per karikim te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore smart elektronike Mi Watch Lite Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart mi watch lite online ne dyqan taxi

Ore smart elektronike Mi Watch Lite Xiaomi