Ore inteligjente per femije me karte Sim E07

2,800 L

Ka stok

KODI: i-23998786 Kategori: ,

ORE PER FEMIJE E07

Ore inteligjente shumefunksionale per femije e pajisur me hapesire per vendosjen e nje karte sim. Komunikoni me vogelushet nepermjet ores dhe jini ne dijeni te vendodhjes se tyre fale GPS te integruar,

Bere nga material i bute silikoni i bute me lekuren.

E pajisur me funksione te shumta si 16 lojera, nxjerrje fotosh, video, luajtes muzikor, numerues hapash, alarm, kalkulator, kalendar, ore dhe elektrik.

Lojera kreative, te cilat do t’i ndihmojne femijet te zhvillojne menyrat e tyre krijuese te te menduarit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore inteligjente per femije me karte Sim E07”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente per femije bli online ne dyqan taxi

Ore inteligjente per femije me karte Sim E07