Ore inteligjente Xiaomi Maimo Watch Alexa built in

6,900 L

Ka stok

KODI: H-98765 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE MAIMO WATCH ALEXA

Ore inteligjente Maimo watch nga Xiaomi me nje ekran te madh 1.69″ dhe pajtueshmeri me Alexa.

Permban ekran me prekje me ngjyra 1,69 inch 13 modalitete sportive, 5 ATM rezistence ndaj ujit, matje te nivelit te SpO2, gjurmim dinamik te rrahjeve te zemres dhe jetegjatesi deri ne 10 dite bateri.

Tregues te shumte permes sensorit te tij optik PPG, te tille si monitorimi dinamik i rrahjeve te zemres ose ngopja me oksigjen ne gjak.

Bateria e saj e fuqishme 300 mAh siguron deri ne 10 dite perdorim te rregullt. Ora Maimo perfshin asistent zeri Alexa per te vendosur alarme, per te nisur nje modalitet sportiv, per te hapur aplikacione etj.

Specifika:

  • Ekran TFT LCD
  • Madhesi ekrani 1,69″
  • Monitorim i shëndetit 24/7
  • APP Maimo Fit
  • Bateri deri ne 10 dite
  • Dizajn kompakt dhe i lehte
  • 13 modalitete sportive
  • Rezistence ndaj ujit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente Xiaomi Maimo Watch Alexa built in”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi maimo watch bli online ne dyqan taxi

Ore inteligjente Xiaomi Maimo Watch Alexa built in