Ore inteligjente T88 | Mates oksigjeni Braclet

4,500 L

Ka stok

 • Modeli i produktit: t88.
 • Madhësia e ekranit: raundi 1.28 inç.
 • Rezolucioni: 320 * 320.
 • Shkalla e papërshkueshme nga uji: IP67.
 • Lloji i montimit: G + f përshtatje e plotë.
 • Sensori i rrahjeve të zemrës: vc51.
 • Sistemi i pajtueshëm: Android 4.4 sipër, IOS 8.4 sipër, 5S e sipër.
KODI: Ore inteligjente T88 Kategori: , ,

ORE INTELIGJENTE T88

Ore inteligjente T88 e cila tregon shfaqjen e kohës, regjistrimn e hapave, kalorite, distancen, monitorimin e gjumit, presionin e gjakut dhe monitorimin e oksigjenit ne kohë reale.

Gjuha mbështetëse e Wearfit 2.0

Andriod: Anglisht Çeke Gjermanisht Spanjisht, Frengjisht, Italisht, Japonisht, Koreane, Portugeze, Rusisht, Tailandeze.
IOS: Anglisht, kinezisht, kinezisht, japoneze, koreane, spanjolle, gjermane, franceze, portugeze, italiane, ruse, polake

Parametrat e produktit:ore inteligjente bli online t88 dyqan taxi
 • Modeli i produktit: t88.
 • Madhësia e ekranit: raundi 1.28 inç.
 • Rezolucioni: 320 * 320.
 • Shkalla e papërshkueshme nga uji: IP67.
 • Lloji i montimit: G + f përshtatje e plotë.
 • Sensori i rrahjeve të zemrës: vc51.
 • Sistemi i pajtueshëm: Android 4.4 sipër, IOS 8.4 sipër, 5S e sipër.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore inteligjente T88 | Mates oksigjeni Braclet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente t88 dyqan taxi bli online

Ore inteligjente T88 | Mates oksigjeni Braclet