Ore inteligjente sportive Smart watch X16

2,200 L

Ka stok

KODI: i-123456 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE SPORTIVE X16

Ore inteligjente sportive e pershtatshme per meshkuj dhe femra x16.

Dizajn katror i pershtatshem ne perdorimin e perditshem te ores, X16 eshte e papershkueshme nga uji.

Me funksione te shumta sportive si ecje, vrapim, ciklizem, futboll, not etj. Mat rrahjet e zemres, zbulimin e presionit te gjakut, shfaqja e kohës se gjumit, kontrolli i muzikes.

Funksioni i kujtesës: telefonata në hyrje,refuzim i thirrjeve hyrese, SMS, QQ, kujtesë WeChat (shfaq përmbajtjen dhe emrin). Përkujtues të Facebook, Whatsapp, Twitter, Skype, alarmi.

Specifika

  • Modeli: X16
  • Sistemi operativ i telefonit: Android 4.4, IOS iPhone 9.0
  • Versioni i Bluetooth: BLE 4.0
  • Sensori G: BOSCH BMA421
  • Ekrani: 1.3 inç IPS  240×240 pixel
  • Kapaciteti i baterisë: 180 mAh
  • Niveli i hidroizolimit: IP67
  • Koha e gatishmërisë: 20 ditë
  • Koha e punës: 7-10 ditë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente sportive Smart watch X16”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente x16 blerje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente sportive Smart watch X16