GW20 SmartWatch

4,000 L

Ka stok

KODI: SMARTWATCH GW20 Kategori: , ,

Pershkrimi

GW20 SMARTWATCH

GW20 është një orë e re inteligjente që mbështet Bluetooth duke bere thirrje direkt përmes orës.

Veshja ka një formë të rrumbullakët dhe është e pajisur me disa karakteristika të tilla si Presioni i gjakut dhe Monitori i Oksigjenit SPO2, modaliteti Multisports, Bluetooth 5.0 dhe shumë më tepër. 

Ora GW20 ka dizajn të stilit të lartë që duket elegant dhe inovativ. Me përmasa 44,5 * 44,5 * 10,5 mm dhe peshë rreth 49g.

Trupi është bërë nga aliazh zinku + strukturë e fibrave të karbonit 5D ndërsa rripi është i disponueshëm në silikon.

Ekzistojnë dy butona  në anën e djathtë të ores, për funksionin e ndezjes ose kthimit mbrapa.

Ana e pasme e pajisjes magnetike për karikim dhe një sensor i rrahjeve të zemrës.

Veshja e re ka një ekran prekës HD të rrumbullakët 1,28 inç IP me rezolucion 240 * 240.

Ora inteligjente GW20

Gjithashtu mbështet 4 lloje të monitorimit të shëndetit: monitorimin e rrahjeve të zemrës, monitorimin e gjumit. presionit të gjakut dhe  oksigjenit.

Karakteristikat shtesë janë thirrja Bluetooth, hapamatësi, kujtesa ulur Bluetooth 5.0, kujtesa e thirrjes dhe mesazhit, ekrani i orës i para-caktuar, kohëmatësi, kronometri, etj.

Ora inteligjente ka një kapacitet të baterisë 220mAh me 7 ditë përdorim normal dhe 15 ditë kohë gatishmërie.

Specifika

Forma e rrumbullakët
Dimensioni 41,5 * 35 * 9,9 mm
Pesha 43g
Shfaq IPS
Madhësia e ekranit 1.28 inç
Rezolucioni i ekranit 240 * 240 pixel
Android dhe IOS të pajtueshëm
Sensori i rrahjeve të zemrës
Bluetooth V5.0

Vleresime (0)

Be the first to review “GW20 SmartWatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

GW20 Heart Rate Blood Pressure Oxygen Monitor online dyqan taxi

GW20 SmartWatch

Shporta

Nuk ka produkte ne shporte

WhatsApp chat