Ore inteligjente Realme Watch S ekran LCD

8,900 L

Ka stok

Realme Watch S me nje ekran me prekje qe pershtat ndricimin e tij ne mjedis, do te monitoroje nivelin e oksigjenit ne gjak dhe  rrahjet e zemres.

KODI: i21721625 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE REALME WATCH S EKRAN LCD

Ore inteligjente Realme Watch S me ekran LCD me prekje 1.3 inch. Me rregullim automatik te ndricimit qe pershtatet me shkelqimin e drites se ambientit.

Pervec monitorimit te ritmit te zemres, ai gjithashtu ofron monitorim te oksigjenit ne gjak (SpO2).

Kjo ore mund te lidhet gjithashtu me smartphone-in tuaj dhe te kontrolloni muziken dhe kameren ne te nga Realme Watch S.

Mund te lexoni mesazhet nga aplikacione te ndryshme dhe te dini kohen ose te refuzoni telefonatat direkt nga kyci i dores.

RealMe Watch ka nje bateri prej  390 mAh mund te shijoni deri ne 14 dite perdorim pa asnje problem me vetem nje karikim.

Ore inteligjente RealMe Watch S

  • Ekran LCD me prekje 1.3 inç (360 x 360 piksel)ore smart realme s bli online ne dyqan taxi
  • Bluetooth 5.0  me pajisjet Android 5.0+
  • Rezistent ndaj ujit (IP68)
  • 16 modalitete sportive
  • Akselerometer me 3 boshte
  • Sensori i rrahjeve të zemrës, Matja e oksigjenit në gjak
  • Zbulimi i gjumit, hapat gjatë gjithë ditës, kaloritë, distanca, kujtesa e ujit, alarmi në gjendje boshe, regjistrimet e aktivitetit
  • Permasat: 259.5x47x12.0 mm
  • Pesha: 48g
  • Bateria 390mAh ofron deri në 15 ditë jetëgjatësi të baterisë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente Realme Watch S ekran LCD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente realme watch s ne shitje online dyqan taxi

Ore inteligjente Realme Watch S ekran LCD