Realme Earbuds V7 Wireless Earphones

2,200 L

Ka stok

KODI: Realme Earbuds V7 Wireless Earphones Kategori: ,

Realme Earbuds V7 Wireless Earphones

Nëse dëgjoni muzikë vazhdimisht, do të jeni në gjendje të dëgjoni muzikë për 5 deri në 6 orë dhe do të jeni në gjendje të flisni me to për rreth 8 orë.

Dizajni i tyre eshte shumë i rehatshëm, kështu që nuk do të ndjeni asnjë lloj dhimbjeje në vesh edhe pas përdorimit të gjatë.

Kufjet kanë butona të uljes së volumit, ngritjes së volumit dhe marrjes së thirrjeve. 

Karakteristike e kufjeve eshte anulimi i zhurmës, ku ju mund te degjoni ne tingullin me te qarte gjithcka deshironi.

Specifika

  • Diapazoni: 15m.
  • Cilësi e shkëlqyeshme e zërit.
  • Versioni Bluetooth: 5,00.
  • Lloji i karikimit: mikro usb.
  • Koha e bisedës: deri në 7 orë.
  • Koha e muzikës: deri në 6 orë.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Realme Earbuds V7 Wireless Earphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje real me v7 online dyqan taxi

Realme Earbuds V7 Wireless Earphones