Fishe multifunksionale Apple – Watch me tre dalje

1,800 L

Ka stok

  • Karikues per celularin Iphone
  • Kryen 3 funksione ne 1 te vetem
  • Me cmim ekonomik
  • Eshte lehtesisht i aksesueshem
  • Ka gjatesi rreth 1 meter dhe eshte elastik
KODI: K-190520007 Kategori: , ,

FISHE MULTIFUNKSIONAL APPLE

Fishe multifunksionale Apple, ka dy koka lightning dhe nje fishe per apple watch. Cilesia eshte shume e larte , e pershtatshme per te gjitha pajisjet Apple. Nuk keni nevoje per fishe tjeter. Me kete fishe 3n1 jeni te kompletuar per te gjithat pajisjet Apple ne shtepine tuaj.

Telefoni eshte nje pajisje qe nuk duam asnjehere ta largojme nga vetja dhe duke qene se gjithe kohen jemi ne kontakt me te, ndodh qe bateria te shkarkohet shume shpejt. Per ta pasur full me bateri karikuesi eshte ai qe na vjen ne ndihme per rast. Por ndodh qe kemi me shume se nje pajisje. dhe na duhen shume fisha .

FISHE MULTIFUNKSIONALE 

Fisha multifunksionale 3n1 per ata qe kane celularet e tyre te markes Apple eshte ajo qe ju duhet pasi vjen me 3 funksione ne nje te vetme dhe me cmimin me te mire qe mund te gjeni.  Duke blere kete fishe ju kurseni dyfish pasi fisha mund te karikoje deri ne tre pajisje njeheresh.

Fishe per celularet Apple me cilesi shume te larte

Nese karikuesi juaj i tanishem eshte thyer apo demtuar ky shpenzim do t’ja vlente pa asnje dyshim.
Pajisja pershtatet shume shpejt edhe eshte lehtesisht e aksesueshme.

Ai ka nje gjatesi rreth 1 meter e pershtatshme ne cdo distance te afert qe mund te ndodheni.

Nuk demtohet shpejt dhe eshte elastike duke e levizur ne cilendo menyre qe deshironi.

FISHE MULTIFUNKSIONAL NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI


3-in-1 Apple Watch, AirPods & iPhone Charger | StackSocial

  • Karikues per celularin Iphone
  • Kryen 3 funksione ne 1 te vetem
  • Me cmim ekonomik
  • Eshte lehtesisht i aksesueshem
  • Ka gjatesi rreth 1 meter dhe eshte elastik

 

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Fishe multifunksionale Apple – Watch me tre dalje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe multifunksionale Apple - Watch me tre dalje