Ore inteligjente per femije me ekran LCD | G2 Smartwatch

2,790 L4,490 L (-38%)

Ka stok

KODI: 21211118 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE ME EKRAN LCD

Kjo ore per femije me ekran LCD permban gjurmuesin LBS dhe butonin SOS ne menyre qe te mund te monitoroni vendodhjen e femijes tuaj kur ndodhet ne ambiente jashte.

Butoni SOS sherben per te siguruar njoftim ne formen e nje thirrje telefonike per numrin qe vendoset ne dispozicion si numri i sigurise.

Suporton karte sim GSM keshtu qe mund te perdoret per te bere thirrje.

Ore inteligjente per femije G2 Smartwatch

Me ane te aplikacionit te gjurmimit mund te monitoroni pozicionin e fëmijes ne kohe reale ne cdo kohe, kudo.

Ju mund te vendosni nje zone sigurie ne harte, keshtu qe nese femija juaj do te jete jashte kesaj zone ora inteligjente do t’ju sjelle njoftim ne telefon.

Ora inteligjente mund te perdoret per komunikim te drejtperdrejte me numrat e regjistruar si psh numrat prinderor.

Keshtu qe kur femija deshiron te komunikoje, atehere ai thjesht shtyp butonin e thirrjes dhe do te kontaktoje automatikisht prinderit.

E bere me material te papershkueshem nga uji IP67 , ora mund te perdoret nga femija juaj edhe ne dite me shi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore inteligjente per femije me ekran LCD | G2 Smartwatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente per femije ne shitje online dyqan taxi

Ore inteligjente per femije me ekran LCD | G2 Smartwatch

2,790 L4,490 L (-38%)

Shto ne Shporte