Ore inteligjente moderne Haylou 2 | Smartwatch

4,290 L

Ka stok

Me oren inteligjente Haylou mund te kontrolloni te gjithe aktivitetin tuaj ditor, duke e kthyer ne shoqeruesin tuaj ditor.

KODI: ore-inteligjente-haylou-2 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE MODERNE HAYLOU 2

Ore inteligjent moderne me nje dizajn klasik dhe  elegant.

Ekran i madh me siperfaqe 1.4 inc dhe një rezolucion prej 320×320 piksel.

Cfare risie sjell kjo ore inteligjente?

Ora inteligjente Haylou 2 eshte projektuar  per te gjithe  sportdashesit dhe ata qe duan te kujdesen per veten e tyre.

Ora Haylou 2 ka 12 modalitete te ndryshme sportive.

Ndertuar me nje bateri prej 260 mAh, siguron jetegjatesi ne perdorimin e ores.

Monitorimi i rrahjeve te zemres 24 ore ne dite, 12 menyrat e tij sportive, rezistenca ndaj ujit IP68 e bejne kete ore perfekte per perdorim te perditshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente moderne Haylou 2 | Smartwatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch haylou 2 ore ne shitje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente moderne Haylou 2 | Smartwatch