Ore inteligjente Apple Watch Series 7 GPS 45 mm

64,900 L

Ka stok

KODI: H-987693 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE APPLE WATCH SERIES 7

Ore inteligjente Apple watch Series 7 me dizajnin klasik por vecori te permiresuara.

Vecorite e avancuara ju lejojne te matni nivelin tuaj te oksigjenit në gjak, te gjurmoni gjumin, menyrat e ndryshme te stervitjes.

Me ekranin gjithnje me te madh dhe me te avancuar Retina, gjithcka rreth Apple Watch Series 7 merr nje dimension te ri te permiresuar.

Qendroni te lidhur me familjen dhe miqte me telefonata, mesazhe dhe email edhe kur nuk e keni telefonin tuaj. Gjeni udhëzime me Maps dhe shume me shume me Apple watch series 7.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore inteligjente Apple Watch Series 7 GPS 45 mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple watch series 7 blerje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente Apple Watch Series 7 GPS 45 mm