Smartwatch X7 Plus Max Seria 7

2,800 L

Ka stok

KODI: i-23456991 Kategori: ,

SMARTWATCH X7 PLUS MAX SERIA 7

Smartwatch X7 plus max Seria 7 me funksione unike dhe dizajn te vecante te pershtatshem per femra dhe meshkuj.

Thirrje me Bluetooth, oksigjen ne gjak, modalitet sportiv si vrapim, ecje, not etj. Njoftues i mesazheve te rrjeteve sociale si Facebook, twiter, WhataAPP, kalendar,  SMS, regjistrimi i telefonatave, kalkulatori, SIRI.

Eshte e pajisur me nje ekran te plote me prekje 1.8 inch, ka gjithashtu personalizim te faqeve te ores, nje altoparlant dhe mikrofon te integruar per telefonata.

E projektuar ne forme katrore me nje ekran te lakuar 2.5D ne ane, dhe nje buton i rrotullueshem funksionon per kthimin e faqeve, zmadhimin/zvogelimin, mbrapa.

Persa i perket performances ora inteligjente X7 Pro Max adopton cipin e integruar HS6621 per shpejtesi te pergjigjes dhe përpunim me te shpejte te te dhënave,

Specifika:

1.Procesori:MTK2502D
2.Permasat:38.5*44.5*14mm
3. Materiali rripit silikon
4. Ekrani kryesor: 1,75 inch HD IPS 320*385 piksel
5.BT 3.0 4.0 suporton thirrjen Bluetooth
6. Mënyra e karikimit: Karikimi magnetik
7. Ekrani me prekje te plote
8. Bateria: 200 mAh
9.I papërshkueshëm nga uji: IP67


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smartwatch X7 Plus Max Seria 7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch x7 plus bli online ne dyqan taxi

Smartwatch X7 Plus Max Seria 7