Ore fitnesi inteligjente | Ora Smart Watch IP67

5,500 L

Ka stok

 • Rom: <128 MB.
 • Kujtesa: <128Mb
 • Materiali i rripit: Silikoni.
 • Stili: Sport.
 • Materiali: Aliazh.
 • Lloji i lëvizjes: Elektronik.
 • Forma e ekranit: e rrumbullakët.
KODI: Ore inteligjente fitnessi Kategori: ,

SMART WATCH ORE INTELIGJENTE FITNESI

Thirrje klasike, ora IP67 me një rrip të butë dhe të rehatshëm për përvojën më të mirë te shendeti t, ore fitnesi dhe gjurmues, ideale per te qene edhe si pajisje fitnesi per shtepi.Ekran me ngjyra dhe ekran i butë me prekje, funksion i papërshkueshëm nga uji i integruar, plotësoni nevojat tuaja.

ore dhe gjurmues fitnesi pajisje per shtepiORE ULTRA THIN BODY FITNESI

Monitorimi i gjumit, gjurmimi i dritës, thellësia dhe fazat e gjumit për të kuptuar më mirë cilësinë e gjumit dhe përqendrohuni në jetën tuaj të shëndetshme.

Ndiqni më mirë Djegiet e Kalorive, optimizoni ushtrimet tuaja te perditshme.Kjo orë fitnesi mat saktësisht hapat tuaj, distancën në këmbë dhe kaloritë e djegura në kohë reale, të përsosura për palestër, vrapim, joga, çiklizëm dhe më shumë.

PAJISJE IDEALE FITNESI TE CILEN MUND TA MBANI KUDO EDHE NE SHTEPI

 • Monitorimi i shëndetit
 • Sensori i integruar mat rrahjet e zemrës tuaj dhe presionin e gjakut në kohë reale për t’ju ndihmuar të kuptoni më mirë trupin dhe shëndetin tuaj.
 • Monitorimi i gjumit
 • Ora zbulon automatikisht statusin tuaj të gjumit dhe regjistron përkatësisht gjumin e thellë dhe atë të cekët, duke siguruar një përmbledhje të kohës së gjumit për t’ju ndihmuar të monitoroni cilësinë e gjumit tuaj.
 • IP67 i papërshkueshëm nga uji
 • Kjo orë inteligjente mbështet IP67 të papërshkueshme nga uji për t’ju lejuar ta vishni kur notoni ose lani duart, kështu që të mund të monitoroni lëvizjet tuaja gjatë gjithë kohës.
 • Jetëgjatësia e gjatë e baterisë
 • Bateria e rimbushshme 170mAh mund të zgjasë 6-8 ditë për përdorim normal dhe të qëndrojë në vend për 20 ditë.
 • Përputhshmëri e gjerë
 • Kjo orë inteligjente është e lidhur me telefonin tuaj përmes Bluetooth dhe është në përputhje me Android 5.1 më lart dhe iOS 8.0 më lart.
 • Ore fitnesi nteligjente që shfaq njoftimet janë një nga arsyet kryesore për të blerë një të tillë. Lehtësia për të pasur mesazhe të dërguara në kyçin tuaj dhe për të qenë në gjendje të identifikoni rëndësinë e tyre pa hequr telefonin tuaj nga një xhep ose çantë është e paçmueshme.
 • Thjeshton jetën tuaj dhe kursen kohë.

Jetëgjatësia e baterisë NGA ORA FITNESIora fitnesi dhe shendeti pajisje per shtepi

Një ekran i madh me rezolucion të lartë është shpesh një nga shkarkimet më të mëdha në jetëgjatësinë e baterisë së celularit tuaj. Përdorimi i orës inteligjente zvogëlon kohën që duhet të ndizet në ekranin e madh dhe mund të ketë një ndikim të madh në jetën e baterisë. Fitnesi dhe shendeti shkojne perhere bashke.

GJURMUES DHE ORA FITNESI

Të jesh në gjendje të rregullosh fytyrën e orës tënde çdo ditë është jashtëzakonisht argëtuese gjatë fundjavave. Për shembull, mund të shëtisni me një Mickey Mouse duke kërcyer në kyçin tuaj, por në takimin e zyrës në mëngjes të martën, mund të vishni një faqe shikimi më profesionale.

Palestër | ORE FITNESI DHE SHENDETI

Aspektet e fitnesit të orëve inteligjente janë ndoshta një nga avantazhet më të mëdha të të pasurit një orë të tillë. Orët e ndryshme inteligjente ofrojnë funksione të ndryshme. Shumica e tyre ofrojnë shërbime fitnesi dhe mirëqenie të tilla si ekzekutimi i aplikacioneve shëndetësore, ndjekja e hapave, përcjellja e rrahjeve të zemrës, monitorimi i gjumit dhe ndonjë tipar tjetër i lidhur me sensorin dhe si gjurmues fitnesi. Disa ofrojnë funksione të ndryshme celularë, të tilla si caktimi i ngjarjeve, disponueshmëria e aplikacioneve, dërgimi i mesazheve dhe përgjigjja e thirrjeve.

SMART WATCH ESHTE SI PAISJE FITNESI PER SHTEPI

Njerëzit në ditët e sotme kanë tendencë të përdorin shumë telefonat e tyre, për shembull për të kontrolluar postat elektronike, ose për të caktuar takime midis takimeve dhe takimeve dhe çështje të tjera të biznesit. Mbajtja e një orari të ngushtë është më e lehtë se kurrë më parë. Ore fitnesi inteligjente kanë një shans të lartë për të ndryshuar industrinë e biznesit.

FITNESI DHE SHENDETI RENDESIA E TYRE

Disa nga tiparet e shumë modeleve të orëve inteligjente përfshijnë sinjalizime të cilat njoftojnë pronarët e tyre që një mesazh ose email është marrë.

GPS NE QYTETE TE PANJOHURA ME ORE FITNESI

Të kalosh një qytet të panjohur gjatë udhëtimit është shumë më e lehtë me një orë inteligjente. Udhëzimet ju dërgohen në kyçin tuaj, duke ju thënë se kur dhe ku të drejtoheni tjetër.

Për individët në lëvizje, ora inteligjente IP67 është një ore shumë ideale, si edhe gjurmues fitnesi. Duke pasur një orë inteligjente, ajo mund të lidhet me telefonin tuaj inteligjent dhe pastaj gjithçka mund të arrihet nga ora juaj. Kjo i jep ditës tuaj një nxitje dhe e bën gjënë më të lehtë për t’u përmbushur pa pasur nevojë të keni telefonin gjatë gjithë kohës. Ora fitnesi ideale per dhurata.

Lehtësia që një orë inteligjente u jep njerëzve është se ata mund të bëjnë më shumë dhe nuk duhet të lidhen me tela ose sende të mëdha. Ora inteligjente vendoset në dore dhe me ekranin e vogël, por shumë të lexueshëm, ju mund të bëni shumë gjëra që mund të bëjë edhe një telefon i zgjuar.

Muzika ne ore inteligjente fitnesi

Shumica e orëve inteligjente vijnë me një veçori të luajtësit të muzikës, e cila ju mundëson të dëgjoni muzikë në telefon në xhepin tuaj. Për shembull, nëse shfaqet një pjesë muzikore që nuk ju pëlqen veçanërisht, atëherë thjesht mund të shtypni ‘tjetër’ në orën tuaj inteligjente. Mund të bëni edhe një pauzë, të rregulloni vëllimin ose të rreshtoni në pjesën tjetër. Mund të tingëllojë e parëndësishme, por me të vërtetë e bën më të lehtë dëgjimin e muzikës. Pajisje ideale fitnesi per shtepi , te cilen mund t’a mbani kudo me vete.

Një orë inteligjente e rregullt mund të sinkronizohet edhe me kufjet Bluetooth të cilat do të çlirojnë çdo shqetësim të telave të lirë. Kjo lejon që stërvitjet e fitnesit të jenë më të përqendruara dhe efektive. Gjurmues fitnesi ideale per ju.

Ora Smart WorldSIM FITNESI

Të gjitha orët tona inteligjente ju mundësojnë të futni një kartë SIM brenda në mënyrë që të mund të përdorni orët si telefona.Fitnesi dhe shendeti eshte shume i rendesishem ne jeten tuaj. Orët tona inteligjente janë të shkyçura në çdo rrjet, kështu që ju mund të përdorni çdo kartë SIM me madhësi mikro me të dhe do të merrni falas një kartë SIM ndërkombëtare WorldSIM. Si dhe disa veçori unike, përveç veçorive standarde të orës inteligjente, këto produkte janë shumë të volitshme dhe të disponueshme në një gamë ngjyrash që i përshtaten stilit tuaj.

Specifikat | Pajisje fitnesi per ne shtepi dhe kudoore inteligjente ip67 bli online dyqan taxi
 • Rom: <128 MB.
 • sistemi i pajtueshëm: Android4.4, IOS9.0 ose më lart
 • Ore fitnesi cilesore
 • ROM: 512KB
 • RAM: 128 KB
 • Ruajtja: 32 MB
 • Ekrani: IPS TFT
 • Madhësia e ekranit: 1.22 inç
 • Pixel: 240 * 240
 • Lloji i prekjes: prekje e vetme
 • Materiali me ekran me prekje: xham i zbutur
 • Mbështet presionin e gjakut
 • Mbështet oksigjenimin e gjakut
 • Bluetooth: BT4.0, diapazoni i transmetimit: rreth 10m
 • Mbështet sensorin e gravitetit
 • Ritmi i zemrës: miliard dritë-PD70-01C / TR7
 • Lloji i baterisë: qese e butë polimer
 • Kapaciteti i baterisë: 110mAh
 • Metoda e karikimit: karikimi i tipit mbrapa
 • Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji: IP67
 • Gjuha e firmuerit të byzylykut: Kinezisht, Anglisht
 • Gjuha e aplikacionit celular: Kinezisht, Kinezisht Tradicionale, Anglisht, Koreane, Gjermane, Spanjisht, Japoneze,Frëngjisht, Italisht, Rusisht, Portugez, Arabisht.
Funksionet kryesore:

1 .Ore fitnesi kërkesë kujtese për thirrjen
2. Shtytja e kujtesës SMS
3. Shtytje kujtese WeChat, shtytje kujtese QQ
4. Rekord sportiv (hapi, kilometrazhi, etj.)
5. Hartë gjurmësh
6. Monitorimi i gjumit
Pajisje fitnesi per shtepi.
7 .kujtesë ulur
8 .llogaritja e kalorive
9. Ora e ndaljes
10. kujtesë e ulët e baterisë
11. ngre dorën Ekran i ndritshëm
12. karikimi i shpejtë
13. Konsumi ultra i ulët i energjisë
14. shkalla e zemrës
15. presioni i gjakut
16.vibrimi
17. mënyra e lëvizjes
18. fotografia e largët
19.kontroll muzikor
20. alarm i zgjuar
21. rrahjet dinamike të zemrës
22. ekran i madh me definicion të lartë
23. kaloni me shumë numra
24. Sportet WeChat
Paketa Përfshi:
1x orë inteligjente
Kabllo karikimi 1x
1x manual udhëzimi

SPECIFIKA TE TJERA:
 • Kujtesa e ore fitnesi: <128Mb
 • Materiali i rripit: Silikoni.
 • Stili: Sport.
 • Materiali: Aliazh.
 • Lloji i lëvizjes: Elektronik.
 • Forma e ekranit: e rrumbullakët.
 • Rezolucioni: 240 * 240.
 • Madhësia e ekranit: 1.3 inç.
 • Bateria: 170Mah.
 • Bluetooth: Bluetooth 4.2.
 • Kapaciteti i baterisë: 120-180Mah.
 • Karakteristikat: Barometër, Gjurmues fitnesi
 • Gjurmues i gjumit, Kujtesë mesazhesh, Kujtesë thirrjeje, Telekomandë, Mesazh shtytës, Orë alarmi, Java, Gjurmues i rrahjeve të zemrës, Muzikë ndërvepruese.
 • Gjuhët: Anglisht, Rusisht, Spanjisht, Frëngjisht, Ukrainisht, Arabisht.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Ore fitnesi inteligjente | Ora Smart Watch IP67”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch fitness ip67 bli online dyqan taxi

Ore fitnesi inteligjente | Ora Smart Watch IP67