Karikues per Smart Watch | For Galaxy Active

1,500 L

Ka stok

 • Ne perputhje me Samsung Galaxy Watch 3, Active dhe Active 2.
 • Ideal per personat qe udhetojne shpesh.
 • Merret me vete kudo.
 • Me rrip te integruar magnetik.
KODI: karikues-per-smart-watch Kategori: , , , , ,

KARIKUES PER SMART WATCH

Ky Karikues me cilësi të lartë është vetem në përputhje me Samsung Galaxy Watch 3, Active dhe Active 2. Ka nje dizajn kompakt dhe te lëvizsshëm. Eshte i përshtatshëm për personat te cilet udhetojne shpesh, mund t’a merrni me vete atë në çdo kohë, kudo.

Rripi i integruar magnetik dhe anti-shqip mund ta mbajë Samsung Galaxy Watch Active 1 & 2 të sigurt kundër rrëshqitjes. Mbrojtja e energjisë brenda (PTC) e cila ju lejon te mbani Samsung Galaxy Watch Active të sigurt nga mbingarkesa ose mbinxehje.

Siguron karikim fleksibël, efikas, të sigurt, të përshtatshëm dhe të shpejtë për orën tuaj.

Specifikat:Smart watch charger
 • Karikues per Smart Watch.
 • Ne perputhje me Samsung Galaxy Watch 3, Active dhe Active 2.
 • Ideal per personat qe udhetojne shpesh.
 • Merret me vete kudo.
 • Me rrip te integruar magnetik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Karikues per Smart Watch | For Galaxy Active”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per smart watch galaxy active

Karikues per Smart Watch | For Galaxy Active