Ore elektronike i7 Pro MAX me Bluetooth

2,200 L

Ka stok

KODI: H-22000 Kategori: ,

ORE ELEKTRONIKE I7 PRO MAX

Ore elektronike i7 Pro Max model i ri unik i pershtatshem per femra dhe meshkuj. E pajisur me ekran me prekje te plote 1,75 inç, monitorin e rrahjeve te zemres dhe presionit te gjakut dhe oksigjenit, modalitetet multi-sportive.

Pjesa me e vecante e ketij modeli te ri eshte se ka te integruar altoparlant dhe mikrofon per te kryer telefonata.

Sinkronizim i mesazheve hyrese nga telefoni juaj (SMS, Fackbook, INS, Twitter, Whatsapp, etj).

Kryeni dhe pergjigjuni telefonatave, pasi te keni lidhur oren me Bluetooth me Smartphonen tuaj.

I pajisur me funksione te shumta Alarmi, Llogaritësi, Ndalimi, Zëri inteligjent, Libri i Telefonave, Moti.riprodhim i muzikes nga telefoni,  modalitete sportive etj.

Specifika:

  • Madhësia e orës: 44 mmora elektronike i7 pro max shitje online ne dyqan taxi
  • Madhësia e ekranit: 1.77 inç
  • Ekran: HD IPS, ekran i lakuar 2.5D me prekje të plotë, rezolucion 320×385
  • CPU: MTK2502
  • Bateria: Bateri litium-jon 220-300mAh, jetëgjatësi më e gjatë e baterisë
  • Suporton sistem Android5.0&IOS9.0 e lart
  • Nuk suporton wifi/karte sim.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore elektronike i7 Pro MAX me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

i7 pro max smart watch bluetooth shitje online ne dyqan taxi

Ore elektronike i7 Pro MAX me Bluetooth