Nje dite e perkryer per tu dashuruar – Anna Premoli

1,200 L

Ka stok

Nje dite e perkryer per tu dashuruar eshte nje roman shume zbavites dhe shume i embel qe do ta dashuroni ta lexoni menjehere.

KODI: r-njediteeperkrye-pertudshuruar Kategori: , ETIKETIMI:

NJE DITE E PERKRYER PER TU DASHURUAR

Kajla Devis eshte nje grua shume e miqesuar dhe e dashuruar me qytetin e saj New Yorkun.

Ajo do cdo gje te New Yorkut, trafikun, kaosin, turmat.

Kajla ishte nje grua qe shquhej per sarkazmin e saj dhe per marredheniet shkel e shko, por qe synonte te behej nje gazetare me emer.

Nje propozim nga shefi i saj per ta derguar ne nje qyteze te humbur te Arkansasit, per te pergatitur nje shkrim me peshe kombetare, do te ishte rasti per te bere hapin e saj te pare cilesor.

Por pikerisht ne kete qyteze ajo do te perballet me nje sere te papriturash dhe te panjohurash.

Nje e papritur e pallogaritur do te ishte edhe shfaqja ne skene e Grejson Moirit.

A do tja dale Kajla ne kete vend te ri te tregoje veten dhe te perballet me te papriturat?


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregatre online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Nje dite e perkryer per tu dashuruar – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

nje dite e perkryer per tu dashuruar libra ne shitje ne dyqan taxi

Nje dite e perkryer per tu dashuruar - Anna Premoli