Ngrohes mural me termostat 2000W FA-5571-3

6,490 L

Ka stok

NGROHES MURAL ME TERMOSTAT

Ngrohes mural me elemente qeramike me termostat i cili kontrollohet nepermjet telekomandes, per nje ambient me te ngrohte gjate diteve te ftohta.

Funksionim manual me 2 cilesime te nxehtesise dhe funksion te ajrit te ftohte.

Ngrohesi qeramik PTC praktik dhe efektiv ofron ngrohje efikase dhe te shpejte me mbrojtje nga mbinxehja per sigurine tuaj dhe ekran LED qe kursen energji.

Gjithashtu ju mund ta programoni ate per gjate gjithe javes fale opsionit te programimit deri ne 6 dite. Jo vetem kaq por me kursimin inteligjent, ngrohesi do te dalloje nese dritarja eshte hapur dhe do te fiket automatikisht.

Specifika:

  • Fuqia 2000W
  • Sistemi i ngrohjes qeramike
  • 2 nivele ngrohjeje
  • Ekrani i temperatures
  • Funksioni i termostatit
  • Kohemates
  • Tensioni  220-240V
  • Përmasat  46 x 19 x 12cm
  • Pesha  2,0kg
  • Gjatesia e kabllit  150 cm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Kondicioner

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Ngrohes mural me termostat 2000W FA-5571-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5571 3 ngrohes portativ online ne dyqan taxi

Ngrohes mural me termostat 2000W FA-5571-3