Multimedia Mini Speaker Kisonli T002A

1,390 L

Ka stok

  • Fuqia dalese: 3Wx2
  • Pergjigja e frekuences: 20Hz-18KHz
  • Tensioni: DC5V
  • Impedanca: 4Q
KODI: i239011 Kategori: ,

MULTIMEDIA MINI SPEAKER T002A

Altoparlanti kompjuterit multimedia mini speaker Kisonli T002A ka dizajn elegant dhe cilesi autentike te zerit.

Boksi kompakt eshte i lehte per t’u vedndosur kudo, vecanerisht i pajtueshem me shume pajisje me hyrje te lidhjes 3,5 mm.

Dy altoparlante te cilet nese vendosen ne dy drejtime te ndryshme, do te ndihmojne qe zeri te perhapet ne te gjithe hapesiren.

Cilesi realiste e zerit me aftesine per te riprodhuar tone te ndryshme audio.

Me nje porte 3.5 mm eshte i perputhshem me shume pajisje si kompjuter, tableta, telefona, mp3 etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Multimedia Mini Speaker Kisonli T002A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse per pc online ne dyqan taxi

Multimedia Mini Speaker Kisonli T002A