Bokse muzike per PC HT 414 | Multimedia Speaker

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120703 Kategori: ,

BOKSE MUZIKE PER PC HT 414

Bokse muzike per Pc me madhesi te vogel dhe performance te larte.

Altoparlanti dallon me cilesine e tij dhe performancen e fuqishme te zerit me bas te fuqishem.

Mund te perdoret me te gjitha pajisjet me dalje audio 3.5 mm, si PC desktop, notebook, televizor,  telefon inteligjent deri ne lexues DVD.

Bokset mund te perdoren me cdo kompjuter ose pajisje portative media player me nje porte USB dhe dalje stereo 3.5 mm.

Fale dizajnit te tij kompakt, eshte gjithashtu i pershtatshem per laptope.

I pajtueshem me iPod, smartphone, pajisje muzikore, MP3 / MP4, Mac, PC dhe laptop.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Bokse muzike per PC HT 414 | Multimedia Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike per pc bli online ne dyqan taxi

Bokse muzike per PC HT 414 | Multimedia Speaker