Adaptor Samsung USB-C ne 3.5mm Aux

800 L

Ka stok

  • Dalje audio me cilësi të lartë
  • Dizajn kompakt dhe i lehtë
  • Projektuar për tu përdorur me pajisjet USB-C
KODI: Adapter-audio-Type-C Kategori: ,

ADAPTOR SAMSUNG USB-C NE 3.5MM AUX

Dalje audio me cilesi te larte. Me çip inteligjent, ky adapter USB-C i Samsung prodhon  audio me cilesi te larte duke ju lejuar te shijoni muziken tuaj, pa asnje humbje të cilësisë.

Dizajn kompakt dhe i lehtë me nje gjatësi 12 cm dhe peshë vetem 11 gram.

Projektuar për tu përdorur me pajisjet USB-C. Krijuar qe te perdoret me telefona inteligjentë USB-C dhe është i pajtueshëm me pajisjet më të fundit siç është Samsung Galaxy Note 10.

Gezoni muzike te qarte dhe me cilesi te larte.

Perdorni kufjet tuaja te preferuara me adaptorin USB-C në kufje dhe shijoni cilesine e larte te audios qe keni degjuar me pare. Pershtatesi suporton dalje deri në 24bit / 192kHz, keshtu qe muzika juaj del me tonet qe ju doni te degjoni.

Specifika

  • Dalje audio me cilësi të lartë
  • Dizajn kompakt dhe i lehtë
  • Projektuar për tu përdorur me pajisjet USB-C

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Adaptor Samsung USB-C ne 3.5mm Aux”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung USB-C To Headphone Jack 3.5mm Aux Adapter dyqan taxi

Adaptor Samsung USB-C ne 3.5mm Aux