Boks me bluetooth | Speaker BoomBox

2,990 L

Ka stok

 • Transmetim wireless i Bluetooth
 • Lidhni me bluetooth deri në 2 smartphone ose tableta.
 • Deri në 24 orë muzike.
 • Bateria e integruar e rimbushshme.
 • Porte e dyfishte USB.
KODI: 2011121 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH BOOMBOX

Boks portabël me Bluetooth, Boombox jep tingull monstruoz së bashku me basin e fort. Shijoni muzikë deri në 24 orë pa humbur asnjë ritëm.

BLUETOOTH SPEAKER

I perbere nga nje bateri masive 20,000mAh dhe ngarkesë te dyfishtë për të karikuar pajisjet tuaja të jashtme në çdo kohë dhe për të luajtur muzikën njekohesisht. Boombox është i papërshkueshëm nga uji IPX7, i cili i reziston çdo moti dhe madje edhe festave më epike të pishinës.

Për më tepër, nëse ju deshironi muzikë më masive dhe me ze me te larte, mund të lidhni më shumë se 100 altoparlantë të aktivizuar Connect + nën intervalin Bluetooth me vetëm një shtypje të një butoni.

Specifikat:boombox bluetooth speaker bli online dyqan taxi
 • Transmetim wireless i Bluetooth
 • Lidhni me bluetooth deri në 2 smartphone ose tableta.
 • Deri në 24 orë muzike.
 • Bateria e integruar e rimbushshme.
 • Porte e dyfishte USB.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Boks me bluetooth | Speaker BoomBox”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth boomox bli online dyqan taxi

Boks me bluetooth | Speaker BoomBox

WhatsApp chat