Boks JBL per kompjuter | Multimedia Speaker JB210

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120704 Kategori: ,

BOKS JBL PER KOMPJUTER

Bokse per kompjuter JBL  qe ju ndihmojne te permiresoni tingullin e muzikes qe po degjoni me ekstra bass.

Kthejeni kompjuterin tuaj ose laptopin ne sistemin audio te zerit, me tingull stereo te paster dhe te fuqishem.

Dizajn kompakt me permasa shume praktike qe ju mundeson ti vendosni ato mbi tavolinen e punes apo te laptopit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks JBL per kompjuter | Multimedia Speaker JB210”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike jbl ne shitje online ne dyqan taxi

Boks JBL per kompjuter | Multimedia Speaker JB210