Multicooker Mueller 6L Electric Pressure Cooker

7,990 L9,900 L (-19%)

Ka stok

MULTICOOKER MUELLER 6L

Multicooker Mueller me kapacitet prej 6litra.

Gatuani cdo ushqim qe deshironi fale opsioneve te ndryshme per supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme. Tenxherja me presion ka gjithashtu opsionin per te mbajtur te ngrohte ushqimin.

E pajisur me rrjete per gatime friteze dhe site per gatime me avull.

Gatuani shpejt dhe lehte por edhe duke kursyer energji; klasi i konsumimit te energjise : A+++.

Specifika:

  • Kapaciteti : 6 litra
  • Klasi i konsumimit të energjisë : A+++
  • Fuqia: 1000 Watt.
  • Rrjete per gatime friteze & site per gatime me avull
  • Luge dhe gote per mase
  • Tasi i gatimit kundër ngjitjes së ushqimit.
  • Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.
  • Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Multicooker

Ngjyra

Be the first to review “Multicooker Mueller 6L Electric Pressure Cooker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multicooker mueller 6l online ne dyqan taxi

Multicooker Mueller 6L Electric Pressure Cooker

7,990 L9,900 L (-19%)

Shto ne Shporte