Mulli per kafe First Austria FA-5485-3

4,900 L

Ka stok

MULLI PER KAFE FA 5485-3

Mulli per kafe per kuzhinen tuaj, e cila bluan kokrrat e kafese ne pak caste fale fuqise 150watt.

Bluarja dhe grirja e kokrrave te kafese, si dhe dritherave eshte e shpejte dhe e lehte me kete makine praktike.

Madhesia kompakte dhe dizajni modern i mullirit e bejne praktik ne perdorim dhe te lehte ruajtjen ne kuzhine.

Specifika:

  • Fuqia: 150 W
  • Mulli kafeje
  • Kapaciteti: 50g
  • Teh inox
  • Funksioni i pulsit
  • Celes sigurie

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mulli Kafeje

Ngjyra

Fuqia Watt

150Watt

Be the first to review “Mulli per kafe First Austria FA-5485-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mulli kafe fa 5485 3 blerje online ne dyqan taxi

Mulli per kafe First Austria FA-5485-3