Shperndares i dritherave | Cereal Dispenser

5,900 L

Ka stok

Shperndares dritherash me dizajn te thjeshte dhe elegant qe permban nje ene transparente me cilesi te larte qe ka kapacitet mbajtes deri ne 3.5 litra. Mban ushqimin ne menyre higjenike dhe pa mikrobe.

SHPERNDARES I DRITHERAVE

Ky shperndares i dritherave eshte menyra perfekte per te shperndare dritherat, fasulet, orizin dhe format e vogla te makaronave tuaja te preferuara.

Kapaciteti i madh i saj mban deri ne 3.5L drithera te thata.

Dizajni i ri me cilesi te larte parandalon qe dritherat ose ushqimet e tjera te thahen dhe te humbasin vlerat ushqyese.

Femijet do te shijojne me shume mengjesin e tyre duke shikuar dritherat te bien ne menyre perfekte ne tasin e tyre, ndersa nenat do te sigurohen qe femijet nuk do te derdhin drithera ne te gjithe kuzhinen.

Shume e lehte per tu pastruar dhe e pershtatshme ne shumicen e tavolinave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Be the first to review “Shperndares i dritherave | Cereal Dispenser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shperndares i dritherave | Cereal Dispenser