Furce praktike pastrimi per kuzhine | Jesopb

1,500 L

Ka stok

Furce pastruese dore, ndihmese praktike e domosdoshme per kuzhinen apo tualetin tuaj.

KODI: furce-pastrimi-jesopb Kategori: ,

FURCE PRAKTIKE PASTRIMI PER KUZHINE | JESOPB

Furca pastruese me permasat me praktike per pastrimin e eneve te kuzhines apo tualetit.

Me cilesi te larte dhe material te papershkueshem nga uji, do te lehtesoje pastrimin dhe do tju kurseje kohe ne punet e perditshme.

Trup me peshe dhe kapje te lehte, shume e pershtatshme me doren per ta bere sa me te lehte larjen e eneve dhe heqjen e papastertive.

Tashme do te jete ndihmesi ideal ne kuzhinen tuaj , praktik dhe i lehte per te lehtesuar larjen e tualetit pa demtuar duart tuaja. Forma e saj me doreze te lakuar eshte krijuar posacerisht per te mos zhytur duart ne uje.

Fijet e kesaj furce te perbera nga najloni jane te buta me enet dhe nuk do te krijojne gervishtje apo shenja ne vendet ku do e perdorni.

Shumefunksionale – perdoreni jo vetem ne larjen e tenxhereve tiganeve, pjatave por mund ta perdorni dhe per te hequr njollat nga dyshemeja.

Karakteristikafurce pastrimi me bateri blerje online ne dyqan taxi

  • Furce pastruese me bateri
  • Me fije te buta per heqjen e njollave
  • E pershtatshme per kuzhine dhe tualet
  • Heq gjithashtu njollat nga dyshemeja
  • Doreze e lakuar per rehati ne perdorim
  • Ngjyra: e bardhe dhe blu
  • Materiali: Plastike
  • Furnizimi me energji elektrike: 4 x bateri AA

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Furce praktike pastrimi per kuzhine | Jesopb”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jesopb brush dishwasher online dyqan taxi

Furce praktike pastrimi per kuzhine | Jesopb