Furce per pastrimin e eneve te kuzhines – Jesopb

350 L

Ka stok

  • Projektuar per te pastruar enet e kuzhines.
  • Nuk krijon gevishtje ne siperfaqen e eneve.
  • aplikon ilacin pasi keni shtypur mbi te.
  • Gjendet ne dy ngjyra.
  • Shume fleksible per pastrimin.

FURCE PER PASTRIMIN E ENEVE TE KUZHINES

Nuk ka nevoje me pse te demtoni duart tuaja apo te harxhoni kohe te tepert edhe te panevojshme ne kuzhine. Nder tyre eshte edhe larja e eneve qe tashme per ju nuk do te behet me e padurueshme edhe bezdisese. Porosisni Online tani furcen larese qe do u jape fund te gjitha problemeve qe keni me pastrimin e eneve te kuzhines edhe perfitonjeni ate me cmimin me te mire ne treg.

FURCA PASTRUESE JESOPB

Furcen e vini ne funksion duke shtypur vetem butonin qe ndodhet ne strukturen e saj edhe menjehere ai do te filloje pastrimin e eneve.

Furca ka nje depozite ne te cilen ju mund te vendosni detergjentin qe preferoni dhe ajo pasi te keni shtypur butonin do ta aplikoje vet mbi siperfaqen e papaster.

Furcat e kesaj paisje jane te perbera prej najlonit, te cilat e pastrojne shume mire ushqimin e mbetur ne ene por ka rezultate me te shpejta edhe me efektive ne ene jo-ngjitese.

Ajo permban nje doreze të butë, të rehatshme dhe pa rrëshqitje.

Produkti pastron pa gervishtje, edhe eshte perfekte për tenxhere, tigan etj.

Higjienike sepse te pastrohet lehtë.furce-pastrimi-ene-kuzhine-bli-online-dyqan-taxi

SPECIFIKAT

Ideale per pastrimin e eneve te kuzhines.

E pershtatshme per te gjitha enet jo ngjitese.

Nuk gervisht gjate pastrimit.

Mund ta pastroni lehteisht me uje te bollshem.

Aplikon laresin mbi enet e papastra pasi shtypni butonin.

Ngjyre jeshile edhe gri.

Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

,

Be the first to review “Furce per pastrimin e eneve te kuzhines – Jesopb”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce-pastrimi-ene-kuzhine-bli-online-dyqan-taxi

Furce per pastrimin e eneve te kuzhines - Jesopb