Mbajtes erezash me 6 Pcs | Organizues per erezat

799 L

Ka stok

  • Mban te shendetshme te gjitha erezat e gatimit.
  • Nuk ze hapesire nu kuzhinen tuaj.
  • Me ngjyre transparente dhe kapak me ngjyra te ndryshme.
  • Pastrohet shume lehte.
  • E perbere nga 6 cope.
KODI: K-200720-045 Kategori: , ,

MBAJTES EREZASH ME 6 PCSmbajtes erezash set 6 pjese bli online dyqan taxi

Mban erezat te fresketa dhe te shendetshme per gatimin tuaj.

Shume praktike dhe funksionale per kuzhinen.

Shume e thjeshte ne pastrim, mjafton te lahet me uje te bollshem.

Material plastike shume cilesor, pa toksina.

Mban kuzhinen tuaj te rregullt edhe te paster.

Dizajn modern me kapak me ngjyra të ndryshme dhe strukture ne ngjyre transparente.

Ka nje tabaka me doreze dhe arrin te zhvendoset.

Organizohuni për një gatim sa më të shpejt.

Permasat 15.8*6.1*10.2cm.

Blerje Online ne Dyqan Taxi dhe pagesa ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtes erezash me 6 Pcs | Organizues per erezat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes erezash set 6 pjese bli online dyqan taxi

Mbajtes erezash me 6 Pcs | Organizues per erezat