Mbajtese per erezat me 12 Psc | Kavanoza per ereza

1,790 L1,990 L (-10%)

Ka stok

  • Me 12 kavanoza.
  • Te perbera prej materialit te akrelikes.
  • Leviz shume lirisht ne kuzhine.
  • Me nje baze rrotulluese.
  • Pastrohet shume lehtesisht edhe eshte mjaft praktike ne perdorim.
KODI: ECC-20620-030 Kategori: , , ,

MBAJTESE PER EREZAT ME 12 PSC

Mbajtese per erezat e perbere me 12 pjese per mbajtjen e llojeve te ndryshme te erezave.

Kjo mbajtese nuk i lejon erezat qe te perzihen me njera-tjetren duke mundesuar qe secila te ruaje shijen dhe perberjen e vete.

Keta kavanoza jane nje zgjedhje perfekte per kuzhinen sepse bene nje sistemim shume te rregullt te saj, por gjithashtu edhe kursen hapesiren e kuzhines.

mbajtese erezash spice tower carousel produkt online dyqan taxi

Duke qene se kjo mbajtese perbehet nga materiali i akrelikut te paster i bene rezistence cdo thyerje apo ndonje demtim tjeter qe mund te vije nga faktoret e jashtem.

Ajo vjen me nje baze rrotulluese per ta bere me te lehte dhe praktik perdorimin e saj.

Dizajni i saj eshte nje dizajn elegante dhe modern, i cili pershtatet shume mire me arredimin e kuzhinave bshkekohore.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per erezat me 12 Psc | Kavanoza per ereza”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese erezash spice tower carousel produkt online dyqan taxi

Mbajtese per erezat me 12 Psc | Kavanoza per ereza

1,790 L1,990 L (-10%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat