Mini projektor Salange YG550 | Dyqan Taxi

15,500 L17,900 L (-13%)

Ka stok

  • Mini projektor LEJIADA YG550.
  • Rezolucion : 1280×720 dpi (1080p)
  • Nderfaqe me shume hyrje.
  • Imazh i ndritshem.
  • Ka nje autoparlant te integruar.
KODI: i22458312 Kategori: , ,

Mini projektor LEJIADA YG550

LEJIADA YG550 eshte nje projektor portativ i jashtezakondeshem .

Vjen me karakteristika dhe pajtueshmeri te shumta. Projektori portativ YG550 eshte një nga projektoret me te mire persa i perket cmimit dhe cilesise se garantuar.

Eshte nje mini projektor me shume qellime. Mund ta perdorni per prezantime ne zyre , kamping me miqte ose te keni nje nate filmi familjare. Per cdo qellim dhe rast.

Rezolucioni dhe pamjaPortable Mini Projector ,with 120 Inch Projector Screen, 1080P Full HD WiFi Video Projector,Built in HI-FI Speakers, Compatible with Fire Stick, HDMI, VGA, USB, TF, AV, PS4 - Walmart.com

Projektori portativ mund te mbeshtese nje rezolucion maksimal prej 1080p.

Per me teper, ai ka nje shkelqim prej 2800 lumens, si dhe ka nje altoparlant te integruar.

Ka nje madhesi te madhe projeksioni dhe distancë prej 60 in ose 1.5 m. Per me teper, ai i lejon perdoruesit te zgjedhin madhesine e ekranit sipas distances.

Nderfaqe me shume hyrje

Projektori LEJIADA YG550 vjen me nje game te gjere perputhshmerie  . Ai i lejon perdoruesit qe te lidhin telefonat, PS4, DVD, PC/laptop etje me lehtesi me projektorin.

Hyrja USB/HDMI /Dalja audio VGA/3,5 mm.
1. Lidhni PC/laptop/Android TV kuti nepermjet portit HDMI ose VGA.
2. Lidhu me Chrome Cast/Fire Stick nepermjet portit HDMI ose USB.
3. Lidhni DVD/Cable Box nepermjet portes AV, lidhni PS3 PS4 ose x-box ONE Wii nepermjet kabllit HDMI dhe shijoni lojerat ne ekranin e madh!

Specifikat

Modeli: YG-550/YG-551

– Rezolucioni: 1280×720 dpi (mbeshtetja maksimale 1080P)
– ndricimi: 2800 lumens
– ngjyra: 16.7 milion
Projector with 120 Inch Projector Screen, 1080P Full HD Supported WiFi Video Projector, Mini Movie Projector Compatible with TV Stick HDMI VGA USB TF AV, for Home Cinema Outdoor Indoor Movie - Walmart.com– korrigjimi i shkalleve: +/- 15 °
– funksioni -3d: mbeshtet 3D kuqe-blu
– porta e projektorit: USB/VGA/HDMI/AV dhe dalje audio 3,5 mm
– madhesia dhe distanca e projeksionit: 44-140 inç, 1,5-4,5 m (mundesisht 60 inç, 1,5 m)
– lloji i teknologjise: Paneli 1LCD 4,3 inç + LTPS + teknologji LED

– madhesia dhe pesha neto/bruto: 245x166x81.5mm (9.64×6.53×3.2in) dhe 1.25kg
– formati i imazhit: mbeshtetje JPG, BMP, PNG, JPEG
– formati i videos: mbeshtet MP4, flv. 3GP, TS, MPG, RMVB, RM, VOB (pa dolby)
– format muzikor: mbeshtetje MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, AAC, FLAC, APE

Paketimi permban

1x Projektor LEJIADA YG550
1x telekomande
1x pershtates kabllor AV
1x Manuali i Perdorimit

Perjeto eksperiencen e kinemase ne shtepi , kurdo dhe kudo vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Be the first to review “Mini projektor Salange YG550 | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor hdmi

Mini projektor Salange YG550 | Dyqan Taxi

15,500 L17,900 L (-13%)

Shto ne Shporte