Mini Projektor LED

6,500 L

Ka stok

KODI: Mini Projektor LED Kategori: ,

MINI PROJEKTOR LED

Nje version mini i projektoreve Led, shume i pershtatshem ne cdo ambient.

Me permasa 12.3 X 7.8 X 4.8cm

Kompakt dhe i lëvizshëm, mbështet fuqinë e telefonit 5V-2A. 

Shfaq ekran të madh 80 inç, të lejon të shohësh ekranin e madh, në çdo kohë dhe kudo.

Projektor portativ i pershtatshem për të përmbushur nevojat tuaja ditore, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, sidomos per studentet.

Specifika

Madhësia e produktit: 12,3 * 7,8 * 4,8 cm

Teknologjia e projeksionit LCD monolit

Rezolucioni 320 * 240 (mbështet 1920 * 1080)

Konsumi i energjisë 30w

Ndriçimi 400-600 lumen

Raporti i ekranit 16: 9

Porta e hyrjes AV USB TF DC 12V2A

Porta e daljes kufje HDMI VGA

Altoparlanti 10W

Plug and Play

Formati i videos MPEG-4, MP4, MKV ,, RMVB, WMV, FLV, DIVD / DIVX

Madhësia e ekranit shfaqes 20 inç në 80 inç

Furnizimi me energji elektrike 110-240v

Be the first to review “Mini Projektor LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hong lian mini projector online dyqan taxi

Mini Projektor LED

WhatsApp chat