Mini projektor me lidhje Wifi

12,500 L

Ka stok

KODI: i22468315 Kategori: , ,

Mini projektor HDMI

Krijoni nje atmosfere fantastike ne shtepi me mini projektorin. Mini projektori 720p eshte ketu per tju sjelle kinemane cdo dite ne shtepi.

Me motor te fuqishem Mstar, GC357 ofron një pamje 720p mahnitese, e cila eshte e njejte me 1080p me sy te lire dhe foto deri në 250″ në pothuajse cdo mur apo ekran te zbrazet. Permiresoni kinemane tuaj ne shtepi me projeksionin me te fundit.

Cilesi e larte e figures dhe zerit

Me një lente inovative me perthyerje te larte me 6 shtresa që shfaq 100% të sinjalit të ngjyrave RGB per cdo kornie, projektori i ri GC357 2021 zgjidh problemin e turbullimit në qoshe që ekzistonte pothuajse ne te gjithe projektoret.

Ekran i madh deri në 250 inc dhe ju ben te perjetoni gjithcka sikur te jeni brenda ekranit.

Me te, ju mund te jepni lehtesisht imazhe me cilesi te jashtezakonshme.

Ka nje zhurme te qete e te ulet .Me teknologjine me te fundit LED, projektori wifi qe zgjat ne menyre efektive jetegjatesine e llambes deri në 50000 ore. Sistemi i ftohjes i eshte i mbushir me vajin Nidec, kjo sjell efikasitet me te larte te shperndarjes se nxehtesise si per rrjedhoje zhurmë shume me e ulet. Zhurma e ventilatorit ulet me 30% .

Nderlidhje e shumfishte

Projektori wifi mund te lidhet lehtesisht me telefonin dhe laptopin tuaj ne ekranin e madh do te pasqyrohen filmat foto/video/lojera e gjithe familja do mund te argetohet .

Metoda e lidhjes është shumë e thjeshtë.

Transmetoni permbajtje nga celulari ose kompjuteri juaj në vetëm 2 hapa.

1. Shkoni te Settings, lidheni me projektorin WiFi me emrin “Mirroring-EBCE88” dhe futni fjalekalimin: 12345678.

2. Hapni Screen Mirroring në qendrën e kontrollit dhe lidheni me “Mirroring-EBCE88”.

Kontrasti 6000:1: Sa me i larte te jete raporti i kontrastit, me shume detaje qe mund te shihni në imazh, ben te mundur shikimin e nuancave delikate te ngjyrave.

120 ANSI Lumen: 2021 Shkelqim i permiresuar, shume i ndritshem se projektoret e tjere mbeshtetes 1080p ne treg.

(ANSI Lumens eshte percaktuar nga Instituti Kombetar i Standardeve Amerikane.)

+80% Shkelqim: Burim i avancuar drite led i cili sforcon me pak syte tuaj, mbron syte tuaj gjate gjithe dites dhe ofron deri ne 50,000 ore funksionim.

Projektor portativ  8,6 (L) x 6,6 (W) x 3,5 (H) inc

Per shkak te te drejtave të autorit, pothuajse te gjithe projektoret Wi-Fi ne treg nuk jane te pajtueshem me Netflix, Amazon Prime dhe Disney+ Video kur sinkronizojne ekranin permes Wi-Fi.

Ju lutemi përdorni televizorin/Chromecast per te luajtur keto video.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mini projektor me lidhje Wifi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini projektor hdmi

Mini projektor me lidhje Wifi