Projektor CSQ portabel dhe smart | Dyqan Taxi

59,900 L

Ka stok

  • Projektor smart CSQ smart.
  • Shkelqimi 3500 Lumens.
  • Rezolucioni origjinal 720p.
  • Mbeshtetje për rezolucionin 1080p.
  • Lloji i ekranit DLP.
KODI: i22458313 Kategori: ,

Projektor smart 

Projektoret me vale kane transformuar teresisht menyren e pervojes vizuale.

Tani, ne kemi akses në formatet baze te skedareve video te nivelit te larte per t’i transmetuar ne ekranet me te medha pa u perpjekur me shume. Ne kuptimin, CSQ ka dale me inovacionin e tij me te fundit qe eshte projektori CSQ D8S DLP.

Ky eshte projektori Android 6.0 OS i afte per te transmetuar te dhenat ne rezolucion me te larte.

Ne paketim perfshihet nje makine projektuesi me madhesi te rregullt se bashku me nje telekomande, kabllo energjie, kabllo HDMI dhe nje mbajtese trekendeshi.

Me tej, CSQ D8S eshte projektuar per perdorim ne shume vendndodhje. Pervec perdorimit ne shtepi ose zyre, mund ta mbani edhe kete pajisje portative dhe te lehte te projektimit per kampingun tuaj ne natyre.

Ne menyre te ngjashme, pajisja në forme te rrumbullaket mund te perdoret ne shume menyra nga shikimi i filmave, luajtja e lojerave, prezantimet PPT dhe shumë aktivitete te tjera argetuese. 

Aftesi e transmetimit audio dhe vidio CSQ D8S DLP Projector

Sipas ekranit, ekrani DLP mbeshtet ndricimin 3500 ANSI lumens, efektet vizuale 4K dhe 3D dhe çipin e ekranit DMD+RGBLED 720p. Nderkohe, raporti i kontrastit dhe raporti i pamjes do te jene 400:1 dhe 4:3. Perdoruesit do te marrin madhesine e imazheve 40-300 inc varet nga distanca nga muri i projektimit.

Projektori CSQ D8S DLP mund te perdoret me vale permes mbeshtetjes Bluetooth dhe WIFI. Ju mund t’i ruani te dhenat tuaja ne nivel lokal sepse ato paketojnë 16 GB ROM dhe 2 GB RAM per performance te qendrueshme.

Duke kaluar te specifikat e llambes, eshte llamba LED dhe ofron nje sherbim jetesor prej 30,000 oresh. Po kështu, CSQ D8S do te mbeshtese formatet e shumefishta te skedareve multimediale për të siguruar pervojen e pergjithshme te filmit me efektin e kinemase.

Me e rendesishmja, ai permban bateri 12000 mAh dhe eshte i pajtueshem me te gjitha pajisjet si smartphone, PC, tablet, IOS, laptop etj.

Memorja RAM dhe ROM

Ju mund ta konsideroni kete nje pike te arte qe CSQ D8S ju ofron gjithashtu nje hapesire ​​​​ruajtjeje te te dhenave. Mund t’i ruani te dhenat tuaja ne depon me 16 GB per t’i aksesuar ato ne nivel lokal. Perndryshe, ju keni mundesine te bashkengjitni pajisje te jashtme per te zgjeruar hapesiren sipas zgjedhjes suaj.

Ne menyre te ngjashme, CSQ ngarkon gjithashtu projektorin me çipin RAM 2 GB për performance te qete dhe pa probleme. Cipi RAM DDR3 do te funksionoje mire ne kombinim me procesorin Rockchip per te paraqitur te dhenat tuaja ne ekranin me te madh.

Specifika

Marka CSQ

Modeli D8S

Materiali ABS

Shkelqimi 3500 Lumens

Rezolucioni origjinal 720pCsq D8s 4k 3d Android Smart Mini Portable Projector Led Dlp Portable Wifi Beamer For Smartphone Tablet Mobile Phone Pc - Buy 3d Projector 4k Projectors Projector Phone Portable Projector Projector Mobile

Mbeshtetje për rezolucionin 1080p

Lloji i ekranit DLP

Raporti i pamjes 4:3 16:9

Raporti i kontrastit 400:1

Raporti i gjuajtjeve 1.2:1

Madhesia e imazhit 40-300 inç

Distanca e projeksionit 1-8m

Korrigjim themelor Po. Auto Vertical: 40 grade

Fokusimi automatik Nr

Projeksioni Projeksioni i perparme

Nderfaqja HDMI, USB*2, kufje, DC, karte TF

Permban Bluetooth, WIFI, Portativ

Sistemi operativ android 6.0.1

Çipi i ekranit 0.3 720P DMD+RGBLED

CPU RK3368 Tetë bërthama 1.5 GHz

RAM 2 GB

ROM 16 GB

Furnizimi me energji elektrike 100-240V 50/60Hz

Konsumi i energjise 21 W

Llambe LED

Jetegjatesia e llambes 30,000 ore

Zhurma < 32db

Formati i videos 4K VP9/H265/H264 1080p VC-1, MPEG-1/2/4, VP8

Formati i audios MPEG1 Layer3 AC3 EAC3 AAC, HEAAC WMA LPCM IMA-

ADPCM/MS-ADPCM

Formati i figures JPG, JPEG, PNG, BMP, MPO, GIF

Altoparlantet e integruar Po. 3 W

Kompjuter i perputhshem, IOS, Laptop, Celular, PC, Tablet PC

Informacion mbi baterine 2 x Bateri AAA (nuk përfshihet)

Madhesia e produktit  4.2*1.74cm

Pesha e produktit 1.87 kg

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Projektor CSQ portabel dhe smart | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor CSQ smart

Projektor CSQ portabel dhe smart | Dyqan Taxi