SD40 Mini LCD Projektor

8,500 L

Ka stok

KODI: SD40 Mini LCD Projektor Kategori: ,

SD40 MINI LCD PROJEKTOR

Projektor mini LCD me bateri SD40.

Ky projektor miraton teknologjinë e projeksionit LED, drite LED me fuqi të lartë dhe funksionin e riprodhimit të audios dhe videos.

Ngjyra të shkëlqyera, dizajni interesant, terheqes dhe artistik, të gjitha janë të përshtatshme për të luajtur përralla vizatimore  për edukimin e fëmijëve.

Karakteristika

Modeli: SD40

Ngjyra: Gri

Teknologjia optike: LCD

Burimi i dritës: RGB LED

Jeta e llambës: 20,000 orë

Rezolucioni: 480 * 320pixel (mbështetja1920 * 1080)

Ndriçimi: 600 lumen

Kontrasti: 1000: 1

Raporti i aspektit: 16: 9/4: 3

Madhësia e projeksionit: 13-60 inç

Distanca e Projeksionit: 0.5-2.5m

 Konsumi i energjisë: 15W (maksimum)

Fuqia IN: 5V 2A

Modaliteti Opsional: Manual

Altoparlanti: 8Ω 2W

Hyrja: Hyrja AV, USB, TF, HDMI, 5V-2A

Dalja: Kufje

Me bateri

 

 

 

Be the first to review “SD40 Mini LCD Projektor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini projektor lcd sd400 online dyqan taxi

SD40 Mini LCD Projektor

WhatsApp chat