Mini masazhues muskujsh elektrik Earldom

2,990 L

Ka stok

KODI: i220008 Kategori: ,

MINI MASAZHUES MUSKUJSH

Mini masazhuesi muskujsh elektrik per relaksimin e muskujve te trupit.  Eshte i pajisur me 32 nivele shpejtesie dhe 4 koka te ndryshme masazhi per masazh te lehte dhe efikas.

Pistoleta e masazhit e mbajtur me dore leshon impulse presioni dhe deperton thelle ne indet e muskujve. Lehtesoni dhimbjet e muskujve dhe zvogeloni rrezikun e lendimeve sportive.

Dizajn i vogel dhe i lehte, sa mund ta mund ta mbani lehtesisht ne canten e shpines per te lehtesuar dhimbjet e muskujve pas ecjes, palestres, apo hiking.

Informacione:

  • Funksioni: ushtroni muskujt, masazhoni trupin, intensitet me 32 nivele, 4 koka masazhi
  • Forca: Niveli 32
  • Ekrani: Ekran LCD
  • Fuqia e tensionit: 7.4v
  • Kapaciteti i baterise: 1800 mA
  • Shpejtesia: 3200r

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Mini masazhues muskujsh elektrik Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues muskujsh fascial gun online ne dyqan taxi

Mini masazhues muskujsh elektrik Earldom