Masazhues per muskujt e trupit Lifsty Massage Gun

4,500 L

Ka stok

KODI: 450000 Kategori: ,

MASAZHUES PER MUSKUJT E TRUPIT

Masazhues per muskujt e trupit per nje pervoje me fuqi te larte te masazhit dhe teknologji te reduktimit te zhurmes.

Masazhuesi perdoret per te lehtesuar ngurtesine dhe dhimbjen e muskujve, per te nxitur qarkullimin e gjakut dhe limfes.

Gjithashtu per te pershpejtuar rikuperimin pas stervitjes dhe lendimeve sportive, per te permiresuar shendetin e pergjithshem te indeve te buta te trupit.

Jetegjatesia e baterise 3-6 ore + 2 ore kohe karikimi i baterise.

Bateria Li-ion me fuqi 2400 mAh per 5 ore perdorim te vazhdueshem ne marshin e mesem.

Gjashte koka masazhi qe ofrojne nje pervoje masazhi relaksues dhe redukton demtimin e kockave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Masazhues per muskujt e trupit Lifsty Massage Gun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues muskujsh gun massager blerje online ne dyqan taxi

Masazhues per muskujt e trupit Lifsty Massage Gun