Mini Boks JBL GO3

4,790 L

Ka stok

  • Mini boks JBL
  • Permasa 8.6 x 6.9 x 4.0 cm
  • Lidhje Bluetooth
  • Koha e luajtjes se muzikes 5 ore
  • Koha e karikimit 2.5 ore
KODI: i239001 Kategori: ,

MINI BOKS JBL GO3

JBL Pro Sound jep audio te fuqishme, tingull te paster dhe bas te forte nga madhesia ultra kompakte e Go 3.

JBL Go 3 permban nje stil te guximshem dhe tingull te pasur JBL Pro. Me dizajnin e tij te ri terheqes dhe detajet ekspresive, ky eshte nje aksesor i domosdoshem per festat tuaja.

Eshte i papershkueshem nga uji dhe pluhuri IP67 dhe me lakun e tij te integruar, mund ta mbani kudo me vete.

Specifika:

  • Mini boks JBL
  • Permasa 8.6 x 6.9 x 4.0 cm
  • Lidhje Bluetooth
  • Koha e luajtjes se muzikes 5 ore
  • Koha e karikimit 2.5 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini Boks JBL GO3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu