Mikser dore per kuzhine Hand mixer TZS

3,490 L

300watt350w
Pastro
KODI: FA-5263 Kategori: ,

MIKSER DORE PER KUZHINE TZS

Mikser dore perfekt per cdo kuzhine per te miksuar ingredientet ushqimore.

Me pese nivele shpejtesie dhe funksion turbo per perzierje homogjene dhe rrahje te njetrajtshme. Doreza e mikserit ofron nje kapje te shkelqyer dhe pastrohet lehtesisht.

TZS hand mixer mundeson brum homogjen per petulla, biskota dhe embelsira, majoneze te bere ne shtepi dhe veze te rrahura.

Specifika:

  • 5 nivele shpejtesie
  • Funksioni turbo
  • Perzien dhe rreh njetrajtesisht
  • Lehte per t’u pastruar
  • Grepa celik inoks
  • Fuqi 300/350w

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mikser

Fuqia Watt

300watt, 350w

Be the first to review “Mikser dore per kuzhine Hand mixer TZS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mixer dore per kuzhine online ne dyqan taxi

Mikser dore per kuzhine Hand mixer TZS