Mikser dore elektrik per kuzhine | Hand mixer Boma

1,500 L

Ka stok

  • Mikser dore elektrik
  • Modeli Boma BM 133
  • Fuqia 260w
  • Me 7 shpejtesi te ndryshme
KODI: t21-098765777 Kategori: , , ,

MIKSER DORE ELEKTRIK PER KUZHINE

Mikser dore elektrik me motorr me performance te larte dhe 7 shpejtesi per te pergatitur embelsira, buke, biskota, pasta, muffins dhe me shume.

Rrahesi elektrik eshte i pershtatshem per perzierje te lengshme apo edhe brume per embelsira dhe buke.

Dizajn unik i projektuar per lehtesi maksimale te perdorimit , pa mundim gjate pergatitjeve te vakteve te perditshme ne kuzhinen tuaj.

Specifika

  • Mikser dore elektrik
  • Modeli Boma BM 133
  • Fuqia 260w
  • Me 7 shpejtesi

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Fuqia Watt

260watt

Be the first to review “Mikser dore elektrik per kuzhine | Hand mixer Boma”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore elektrik bli online ne dyqan taxi

Mikser dore elektrik per kuzhine | Hand mixer Boma