Mikrovale me konveksion dhe 2 pllaka gatimi FA-5045-4

14,900 L

Ka stok

MIKROVALE ME KONVEKSION FA-5045-4

Mikrovale me dy pllaka me konveksion dhe fuqi 3200 watt. Gatuani dhe piqni ne te njejten kohe: mini furra ofron teknologji moderne te konveksionit deri ne 230°C si dhe dy plitka te nxehta qe funksionojne individualisht.

Gatim dhe pjekje e njekohshme fale plitkave ne pjesen e siperme dhe mikrovales ne pjesen e brendshme.

Kapaciteti i furres eshte 45 litra me zgjedhje te nxehtesise nga 100-230 grade.

Specifika:

  • Kapaciteti i furres: 45 litra
  • Zgjedhja e nxehtesise: 100-230oC
  • Ngrohje nga lart/poshte
  • Funksioni i konveksionit
  • Kontrolli i termostatit
  • Gatim dhe pjekje e njekohshme
  • Fuqia: 3200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Be the first to review “Mikrovale me konveksion dhe 2 pllaka gatimi FA-5045-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5045 4 mikrovale me plitka online ne dyqan taxi

Mikrovale me konveksion dhe 2 pllaka gatimi FA-5045-4