Mikrovale MAX per ngrohjen e ushqimit 700watt

7,900 L

Ka stok

MIKROVALE MAX PER NGROHJEN E USHQIMIT

Kurseni kohe dhe energji elektrike per ngrohjen e ushqimit me kete mikrovale MAX 700watt.

Dhe per pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte dhe te shijshem.

Bere nga material cilesor e veshur me material rezistent qe vepron si nje agjent kunder bakterieve te jashtme.

Ngrohni dhe shkrini ushqimin deri ne 1,5 kg ne pak caste me mikrovalen Max.

Specifika:

  • Lloji: Mikrovale Maxi
  • Fuqia: 700 W
  • Kapaciteti : 20 litra

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Fuqia Watt

700watt

Be the first to review “Mikrovale MAX per ngrohjen e ushqimit 700watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrovale max 700watt bli online ne dyqan taxi

Mikrovale MAX per ngrohjen e ushqimit 700watt