Mikrovale MAX MB 505 Microwave 20l

8,900 L

E zezeGri
Pastro

MIKROVALE MAX MB 505

Mikrovale MAX modeli MB 505 per te ngrohur ushqimin ne menyren me te shpejte dhe me ekonomike.

Fale kapacitetit prej 20 litra dhe fuqise 700 watt mund te ngrohni ushqimet ne ene te medha.

E vecanta e kesaj mikrovale eshte qe pervec funksionit te ngrohjes mundeson edhe shkrirjen e ushqimeve te ngrira me kohen perkatese sipas peshes.

Mund te percaktoni kohen e ngrohjes dhe te shkrirjes se ushqimeve te ngrira deri ne 30 minuta me gradacion nga me e uleta deri ne fuqine maksimale te ngrohjes.

Specifika:

  • Modeli: MAX MB 505
  • Kapaciteti: 20 litra
  • Opsion Shkrirje/Ngrohje
  • Fuqia: 700 W
  • Koha: 30 minuta

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikrovale

Fuqia Watt

700watt

Ngjyra

,

Be the first to review “Mikrovale MAX MB 505 Microwave 20l”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrovale max 20 litra bli online ne dyqan taxi

Mikrovale MAX MB 505 Microwave 20l