Mikrovale DSP KB 6002 shume cilesore ne shitje online

9,900 L

Ka stok

  • Ngrohje e shpejte e ushqimit
  • Krijoni kokoshka, gatuani veze, etj
  • Kapacitet 18 litra dhe fuqi maksimale 1150 watt
  • Kohe gatimi 30 minuta
  • Dere qelqi cilesore dhe shume rezistente

MIKROVALE DSP KB 6002

Mikrovale Dsp KB 6002 super cilesore dhe me nje fuqi te larte 1150 watt ne shitje online ne cmimin me te mire ne Dyqan Taxi | Tirane | Bli tani dhe paguaj ne dorezim

Mikrovala eshte nje pajisje shume e perdorur edhe nga konsumatoret shqiptare. Mund ta perdorni per nje ngrohje te shpejte te ushqimit apo per te pjekur. Salcice te pjekura shpejte dhe te shijshme.

Furra me mikrovalë nga DSP Life jane shume cilesore. Pjeset e tyre jane zgjedhur enkas në mënyrë të tillë për të dhënë një ndihmë të madhe në procesin e gatimit të ushqimit në të gjitha shtëpitë tona. Furrat me mikrovalë ulin kohen e gatimit dhe faturen e energjisë elektrike.
  • Ky produkt nuk sherben vetem per te ngrohu ushqimet ne te mund piqni kokoshka, gatuani veze etj
  • Ka nje kapacitet 18liter, me nje fuqi dalese mikroval 700W, fuqia hyrese 1150W
  • Koha e gatimi 30 minuta
  • Me nje dere qelqi normale
  • Me zgaver e bardhe ne brendesi

 Blini mikrovalen tuaj ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Be the first to review “Mikrovale DSP KB 6002 shume cilesore ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikroval DSP KB 6002 ne shitje online dyqan taxi

Mikrovale DSP KB 6002 shume cilesore ne shitje online