First Austria FA-5002-3 | Mikrovale 1200 W | Bli Online

9,900 L

Ka stok

 • Marka: First Austria.
 • Modeli : FA-5002-3.
 • Funksionimi: Ngrohje / Grile.
 • Komandim mekanik.
 • Me ngjyre silver.
 • Me 8 pograme te nxehjes.
 • Kapaciteti i ushqimeve eshte 20 L.
 • Fuqia 1200 W.
 • Diametri i pjates ngrohese : 24.5 cm.
 • Tensioni 230 V.
 • Dimesionet e jashtme jane 35x45x26cm.
 • Dimensionet e brendshme 26x30x18.5.

MIKROVALE FIRST AUSTRIA FA-5002-3

Mikrovale First Austria 1200 W do t’ju kurseje kohen dhe energjine. Gjithashtu bene te mundur qe vetem për pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

MIKROVALA PREJ GRILLE FIRST AUSTRIA

Kjo mikrovale eshte e qendrueshme, ashtu si çdo elektroshtepiake ne kuzhinen duhet të jete. Keshtu që pavaresisht sesi e perdorni ajo nuk do te gervishtet dhe as nuk do të plasaritet. Mikrovala eshte shume e lehtë per t’u pastruar. Ajo qe ju nevojitet eshte nje cope e njomur per te pastruar të gjitha llojet e sperkatjeve. Muret e kesaj mikrovale jane te veshura me nje material rezistent qe vepron si nje agjent kunder bakterieve. Kjo eshte dhe nje tjeter arsye tjeter pse kjo mikrovale eshte e lehte per t’u pastruar.

SPECIFIKAT

Marka: First Austria.first austria fa 5002 3 produkt online dyqan taxi

Modeli : FA-5002-3.

Ngrohesja e ushqimeve ka 8 pograme te nxehjes ku ju mund te zgjidhni ata qe deshironi per ushqimin tuaj.

Kapaciteti i ushqimeve qe mund te mbaje ne vete gjate procesit te ngrohjes eshte 20 L.

Fuqia 1200 W.

Diametri i pjates ngrohese qe gjendet brenda ne ngrohese eshte 24.5 cm.

Tensioni 230 V.

Permasat e jashtme jane 35x45x26cm.

Permasat e brendshme 26x30x18.5.

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 11.1 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

first austria fa 5002 3 produkt online dyqan taxi

First Austria FA-5002-3 | Mikrovale 1200 W | Bli Online

WhatsApp chat