Mikrovale me funksion shkrirje First Austria FA-5028-3

10,500 L

Ka stok

MIKROVALE ME FUNKSION SHKRIRJE

Mikrovale me permasa praktike per cdo kuzhine, me funksion shkrirje dhe fuqi 700watt.

Funksioni praktik i shkrirjes siguron shkrirje te njetrajtshme dhe ruajtjen e vlerave te ushqimit te ngrire.

Me 6 nivele fuqie per te zgjedhur ate qe ju nevojitet dhe sinjal ne perfundim te gatimit.

Informacione:

  • Fuqia : 700 W
  • Kapaciteti : 20 Litra
  • Pjate qelqi 245 mm
  • 6 nivele fuqie
  • Sinjali i perfundimit te gatimit
  • Funksioni i shkrirjes
  • Timer manual 30 min
  • Emetimi i zhurmes ≤ 60 dB(A)
  • 230 V ~ 50 Hz

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Be the first to review “Mikrovale me funksion shkrirje First Austria FA-5028-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5028 3 mikrovale 700watt blerje online ne dyqan taxi

Mikrovale me funksion shkrirje First Austria FA-5028-3