Mikrovale 800Watt First Austria FA 5028-2

12,900 L

Ka stok

MIKROVALE 800 WATT FA 5028-2

Mikrovale per shtepi apo zyra me fuqi 800W dhe kapacitet 23 litra.

Ka 6 nivele fuqie ku mund te zgjidhni ate qe ju nevojitet me nje kohemates deri ne 30 minuta dhe funksion shkrirjeje.

Mikrovala ka dy celesa rrotullues per te vendosur kohematesin dhe gradimin e fuqise.

Specifika:

  • Fuqia: 800 W
  • Kapaciteti: 23L
  • Disk rrotullues 27 cm
  • 6 nivele fuqie
  • Njoftim ne fund te gatimit
  • Funksioni i shkrirjes
  • Kohemates 30 minuta
  • Permasat: 35.5 x 48 x 28 cm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mikrovale

Ngjyra

Be the first to review “Mikrovale 800Watt First Austria FA 5028-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

5028 2 mikrovale first austria blerje online ne dyqan taxi

Mikrovale 800Watt First Austria FA 5028-2