Mikrofon wireless per smartphone MC3i Earldom

1,890 L

Ka stok

KODI: i220007 Kategori: , ,

MIKROFON WIRELESS MC3I EARLDOM

Mikrofon wireless i pershtatshem per smartphone dhe pajisje te ndryshme.

Pajisja e regjistrimit suporton regjistrimin e zerit, transmetimin e drejtperdrejte, regjistrimin e videos ne telefonin tuaj.

Distanca maksimale e lidhjes gjate regjistrimit eshte deri ne 20 m. Me nje kapacitet baterie deri ne 80 mAh, mund ta perdorni per nje kohe te gjate.

Specifika:

  • Marka: Earldom.
  • Modeli: ET-MC3.
  • Frekuenca: 2.4 GHz.
  • Hyrja: DC 4.8V – 5.4V.
  • Kapaciteti i baterisë: 80 mAh.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon wireless per smartphone MC3i Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon earldom mc3i online ne dyqan taxi

Mikrofon wireless per smartphone MC3i Earldom