Mikrofon profesional | Pro Desktop Recording

3,790 L

Ka stok

KODI: i-20304051 Kategori: ,

MIKROFON PROFESIONAL | PRO DESKTOP RECORDING

Mikrofon profesional me timber te paster per rregjistrimin e audiove.

Zgjedhja me e mire fale materialeve cilesore perberese dhe dizajnit te tij praktik.

Kontrolli i tij eshte i lehte fale butonave te dukshem ne trupin e tij per volumin dhe bllokimin e zerit

Nuk ka nevoje per pajisje shtese gjate instalimit thjesht plug and play, garanton tingull te qarte kristalor.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon profesional | Pro Desktop Recording”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon profesional shitje online ne dyqan taxi

Mikrofon profesional | Pro Desktop Recording