Konvertues dhe ndares audio ne kufje dhe mikrofon

490 L

Ka stok

KODI: I-72121239 Kategori: ,

KONVERTUES DHE NDARES AUDIO

Konvertues audio 3.5 mm ju lejon te lidhni me lehtësi kufjet stereo dhe mikrofonin tuaj ne nje porte audio PC dhe porte mikrofoni ne te njejten kohe.

Ndaresi stereo 3.5 mm ju lejon te lidhni me lehtesi mikrofonin tuaj stereo me kufje ne porten audio te tabletit / celularit dhe porten e mikrofonit.

Ky kabell eshte kompatibel me Android, Telefon, Smartphone, Tableta dhe pajisje te tjera. Madhesia kompakte dhe pesha e lehte e ben te pershtatshme per t’u perdorur kudo qe ju nevojitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Konvertues dhe ndares audio ne kufje dhe mikrofon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

konvertues audio 3.5 mm jack shitje online ne dyqan taxi

Konvertues dhe ndares audio ne kufje dhe mikrofon